Srpen 2011

Vítejte na mém blogu!

11. srpna 2011 v 8:08 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Vítejte na mém blogu www.h2orikkicleobellaemmma.blog.cz ! určitě jste někdy slyšeli, že na tomto blogu bude od 1.září spuštěná nová škola pro mořské panny a pány. Ať jste normální člověk, nebo cokoliv, přihlašte se! Více informací v rubrice Škola mořských pannen a pánů.

Upozornění pro všechny koleje

11. srpna 2011 v 8:05 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Rozvrhy máte všichni v rubrice škola mořských pannem a pánů, od 1.září se podle nich budete řídit. Když zrovna budete na tomto blogu když má hodinu v učebně jiná kolej, můžete se do ní jít podívat a poslouchat co se učí. Ale když budou psát nějaký test a budou mi mít odeslat odpovědi na e-mail, tak vy nic nepište. Takže do učebny si můžete chodit kdykoliv když nemáte hodinu, ale jenom koukejte a poslouchejte. A učebny jsou každou sobotu, pondělí, i neděli zavřené, nezapomeňte!A pak je tu ještě jedna věc. Když budete něco mít a budete vědět že na další hodinu nemůžete přijít, co nejdřív mi napište e-mailem omluvenku. Na e-mail skolamp@seznam.cz . Chci aby jste buď tento e-mail posílaly z e-mailu na kterým jste se registrovaly do naší školy, a pokuď to budete posílat z jiného e-mailu, musí být jako předmět vaše příjmení. A také doufám že od vás nebudu dostávat každý den omluvenky, protože jestli se ve škole měsíc neobjevíte, budete si nějak muset zařídit aby jste dohnali všechno učivo. a v omluvence musíte zapsat na jakou hodinu nejdete tady máte příklad?

Předmět e-mailu: Nováková

Dobrý den, moc se omlouvám protože nepříjdu na hodinu Historie mořských pannen kterou máme od 14:00 . Můžete mi přes e-mail poslat učivo? Děkuji, Anna Nováková.

Tak, to byl příklad. Uvidíme se v září učebně, ahoj!

O kolejích a o tom do jaké jdete

10. srpna 2011 v 10:00 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Jak už jste zřejmě slyšeli, máme ve škole MP 4 koleje: Prsatice, Perlička, Mořská řasa a Ledová ploutev. Myslíte si že vás do kolejí zařadím já? V podstatě ne. V přihlašovacím formuláři který mi pošlete na skolamp@seznam.cz má být: vaše příjmení, datum narození a schopnost kterou by jste chtěly mít. A právě schopnost rozhoduje o vaší koleji. Pokuď by jste chtěly manipulovat s vodou, tak si to raději ještě rozmyslete. Možná se vám to zdá jako hračka, ale to se mýlíte. Je to velice těžké studium, takže budete zařazeny do koleje v které budete studovat 4x týdně a každý ten den budete mít 2 hodiny. Jestli chcete studovat vypaření vody, to je taky moc těžké, ale vážně! Budte zařazeni do koleje, která studuje 3x týdně a má 1 hodinu denně. Teď si asi myslíte že začnu mluvit o zmražení vody, ale zase se mýlíte. 3. nejtěžší schopnost je promněnění vody v želé-rosol. V této koleji máte studium 2x týdně, 1 den máte 1 hodinu, a ten druhý den 2 hodiny. A zmražení vody, nejlehčí shopnost. Studium mají pouze 2x týdně, a jednu hodinu denně. Myslím si žen už by jste mněly mít přehled o tom, jakou budete chtít schopnost. Nezapomeňte si přečíst všechny články v rubrice Škola mořských pannen a pánů, a registrujte se do mé škole na e-mail, který jsem v tomto článku uvedla.

Rozvrh pro všechny koleje

10. srpna 2011 v 9:47 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Pro všechny koleje platí že kromně pondělí, soboty a neděle je ještě malá schůze v učebně a to od 18:00 do 18:15. Řeknu vám vaše známky za tento den, a jelikož minimálně 2 koleje v ten den neměli vyučování, tak vám budu říkat i informace týkající se zítřejška. Takže ve dny úterý, středa, čtvrtek a pátek od 18:00 do 18:15 v učebně!Rozvrh pro kolej Perlička

9. srpna 2011 v 16:12 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Pondělí VOLNO!

Rozvrh pro kolej Prsatice

9. srpna 2011 v 16:08 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Pondělí VOLNO!

O škole MP

9. srpna 2011 v 9:47 | Rikki-Adélka |  Škola mořských pannen a pánů
Pod tímto článkem jsem se zmínila o tom, že od 1.září.2011 bude otevřena nová škola pro mořské panny i pány. Teď vám o ní dám bližší informace. Do této školy se můžete přihlásit do 31.srpna.2011, takže mi do té doby odešlete folulář na přihlášení. V tom fulmuláří napíšete své přijmení, pod to svoje datum narození a 1 schopnost kterou by jste chtěly mít ( manipulace s vodou, zmražení vody, vypaření vody, proměnění vody na želé-rosol ) mezi tady těma 4 schopostmi si vyberte. Až tento folmulář napíšete, odešlete ho na e-mail skolamp@seznam.cz Budete moc být rozdělení do 4 kolejí-ten kdo četl Harryho Pottera tak ví co jsou to koleje. Koleje jsou něco jako třída. A v těchto kolejích budete pracovat celý rok. Jsou tu Ledová ploutev, prsatice, perlička, mořská řasa. Každá kolej má své výhody i nevýhody, a každá kolej má své hodiny. Na některé hodiny chodí 2 koleje spolu, jinak vůbec. Až mi napíšete folmulář, tak vám na něj odpovím do 1 dne. Ve vaší odpovědi napíšu jen do jaké jste byli přijati koleje, váš rozvrh hodin a toje asi vše. Posílejte co nejrychleji e-maili a buďte přihlášeni! Vaše učitelka, Rikki.

Vyhodnocení anket!

8. srpna 2011 v 8:43 | Rikki-Adélka |  Ankety
V anketě ,, Co je dnes za den? " Je na 3.místě pondělí ze 1 hlasem. Blahopřeji!
na 2.místě se umístili čtvrtek a sobota ze 2 hlasy. Gratuluji!
a na 1.místě se umístlilo úterý se 3 hlasy! Bravo úterý, bravo!

V anketě ,, Co je za měsíc? " Jsou na 2.místě Duben a květen se 1 hlasem, gratuluji!
a na 1.místě se 2 hlasy je únor, takže v únoru chodíte nejvíce na můj blog, děkuji!

V anketě ,, Jakou máš nejraději barvu? " Jsou na 3.místě ze 1 hlasem fialová, zelená a oranžová, blahopřeji!
na 2.místě ze 2 hlasy je žlutá, gratuluji!
a na 1.místě ze 5 hlasy je modrá! Hmmm... Tak modrá se vám líbí, jo?

V anketě ,, Chceš být mořskou pannou? " Jsou na 3.místě ze 1 hlasem odpovědi nevěřím na ně a nemůžu se rozhodnout.
na 2.místě ze 3 hlasy je odpověď chci být mořským pánem.
a na 1.místě ze 5 hlasy je odpověď ano! Nádherná odpověď!

V anketě ,, Jaká je barva tvých vlasů? " Jsou na 2.místě ze 2 hlasy barvy černá a hnědá! To musí být nádherné vlasy.
A na 1.místě ze 4 hlasy je barva hnědá! Takové má vlasy má nejlepší kámoška!

V anketě ,, Jakou bys chtěl(a) mít schopnost? " Jsou na 3.místě z jedným hlasem odpovědi Všechny a žádnou.
na 2.místě ze 2 hlasy je pára, skvělý tip!
a na 1.místě ze 10 hlasy jsou hýbání s vodou a led, skvěle!

V anketě ,, Jak se ti líbí můj blog? " Jsou na 2.místě ze 1 hlasem odpovědi je to ten nejošklivější blog na světě a ujde.
a na 1.místě ze 5 hlasy je odpověď je to ten nejhezčí blog na světě, děkuji!

V anketě ,, Kolik je ti let? " Je na 2.místě z 2 hlasy odpověď 6-9. To jste ještě mladí, co?
a na 1.místě z 5 hlasy je odpověď 10-11. To je i můj věk!

V anketě ,, Koho máš nejraději z H2O? " Jsou na 5.místě z 1 hlasem Zane a byron, kluci Rikki a Emmy!
na 4.místě ze 2 hlasy je Bella, mořská panna ze 3.série!
na 3.místě ze 3 hlasy je Rikki, moje nejoblíbenější postava!
na 2.místě ze 4 hlasy jsou Lewis a Cleo, 2 milenci! :-)
A na 1.místě z 14 hlasy je Emma!

A pozor! od září 2011 bude na tomto blogu otevřena škola pro mořské panny i pány. Děkuji za zůčastnění v anketách, a hlídejte si můj blog, ať vám žádná novika neuteče!